ארצנו החמה רוב ימות השנה מאפשרת לנו להנות מאספקת מים חמים באופן שוטף בעזרת התקנת דוד שמש. התקנת דוד שמש חוסכת הוצאות כספיות רבות חוסכת בצריכת חשמל ומשתלמת מבחינה כלכלית. עם זאת התקנת דוד שמש על מרכיביו השונים והכוללים את מתקן הנחת הדוד, הדוד עצמו ומערכת קולטי השמש, הינה התקנה פשוטה יחסית אך לעיתים פני השטח הופכים אותה למורכבת כמו בהתקנת דוד שמש על גג רעפים.

בטיחות בהתקנה גל גג רעפים

גגות רעפים נפוצים בישראל בבנייה הישנה והחדשה. גגות הרעפים נבנים בצורה משופעת ועל כן התקנת דוד שמש על גג רעפים הינה מסוכנת ודורשת הערכות מיוחדת. בנוסף, יש לעגן את המערכת לסגור את הפתחים שנוצרו בלוחות אלומיניום וכל העבודה נעשית בגובה ובשיפוע. כחלק מהתקנת דוד שמש בגג רעפים המתקינים נדרשים לבצע איטום מחדש באזורים הפתוחים למנוע חדירת מי גשמים.

בהתקנת דוד שמש על גג רעפים בבנייה ישנה או חדשה, יש חשיבות לתכנון ביצוע העבודה וחישוב של כל מרכיבי הדוד, העברת הצינורות לדוד ולקולטנים, הצבת הדוד שמש, עיגון וחיזוק כל המערכת. בתכנון הביצוע יש צורך להתחשב במיקום כמו במקרים בהם אין מקום או שחלק מהגג תפוס בדודים אחרים. אם אתם רוצים לבצע התקנת דוד שמש בגג רעפים, מוטב להזמין חברה אשר מתמחה בהתקנת דוד שמש על גג רעפים ועל סוגי גגות שונים. התקנה כזו תספק לכם שקט נפשי ושימוש יעיל ואפקטיבי בדוד לאורך שנים רבות.

הזמנת התקנה באיביאור מרכז הדוודים

אחת החברות המובילות בישראל והמבצעות התקנת דוד שמש על גג רעפים היא חברת אביאור מרכז הדודים. החברה מעניקה שירותי תיקונים בדודים מכל הסוגים ומתמחה בהתקנת דודי שמש על כל סוגי הגגות לרבות גגות רעפים. חברת אביאור מרכז הדודים פועלת בענף למעלה מ-20 שנה ומעניקה שירותי תיקונים והתקנות דודים מכל הסוגים באזור גוש דן והמרכז.

בהתקנת דוד שמש על גג רעפים, חברת אביאור מרכז הדודים מבצעת את עבודתה בדגש על איכות השירות ורמה מקצועית ללא פשרות. החברה מבצעת בדיקה ותכנון מוקדם טרם הביצוע ומציעה פתרונות חימום מהטובים ביותר ומענה לכל הצרכים בהתאם לדרישות הלקוח.

אם אתם מחפשים חברה אמינה ומקצועית להתקנת דוד שמש על גג רעפים? הגעת למקום הנכון!. אביאור מרכז הדודים יבצעו עבורכם את ההתקנה במהירות ובאיכות גבוהה ובמחירים הוגנים ובתנאי תשלום נוחים צרו עמנו קשר.