נזילה מהפלאנג'

אביאור מרכז הדודים

שירות מהיר בבית הלקוח

אביאור מרכז הדוודים מעניקים לכם שירות מהיר ביותר בבית הלקוח

שירות מקצועי ואמין

השירות שלנו מקצועי וניתן ע"י צוות טכנאים מסור ואדיב

מחירים הוגנים ותחרותיים

באביאור מרכז הדוודים המחירים הוגנים ותחרותיים במיוחד!

בדודים ישנים וחדשים כאחד, אנו נוטים לראות ירידה בתפקוד מערכת החימום. למרות שהתרמוסטט הוא החשוד המיידי, בלא מעט מקרים דווקא נזילה מהפלאנג' היא מקור הבעיה. אז איך יודעים שיש נזילה שכזו, מה צריך לעשות ומדוע לבחור בחברת אבידור לעשות את העבודה.

איך יודעים שיש נזילה מהפלאנג' ?

ניתן לאתר נזילה מהפלאנג' באופן קל ופשוט על ידי בדיקת התפקוד של גוף החימום בדוד החשמל. במידה ואנו עדים לקצרים חוזרים ונשנים בכל פעם שמפעילים את דוד החשמל או כאשר הוא פשוט לא מחמם את המים. במידה ויש נזילה מהפלאנג' מוטב לקרוא לטכנאי על מנת לבצע החלפת גוף חמום בדוד שמש בדירתכם.

התקנות דודי שמש

לשיחה חוזרת השאירו פרטים

כיצד ניתן לתקן נזילות מהסוג הזה

בכדי לתקן נזילה מהפלאנג' יש להסיר התשתית החשמלית שיושבת עליו ולבצע בחינה של רמת המשקעים והמינרלים שבדוד. לאחר ניקוי האבנית אשר נוצרת במרכזו של הפלאנג', ניתן לאטום את הנזילה באופן ידני. במקרים שבהם הפלאנג' ניזוק באופן קשה, כדאי לשקול להחליף אותו ולשמר את איכותה של מערכת החימום לשנים נוספות.

למה חשוב להזמין טכנאי מוסמך לטיפול בנזילה

משום שהפלאנג' ממוקם באזור בעייתי ונוגע באופן ישיר בתשתיות החשמל, יש סכנה חמורה בהחלפה עצמאית של הפלאנג' או בתיקון נזילה ממנו . יתרה מכך, משום שהמים נחשבים למוליכי חשמל טבעיים, כל נזילה מהפלאנג' אשר מטופלת בחובבנות עשויה להסתיים באסון של ממש! לפרטים נוספים אודות שירותי תיקון דודי חשמל ושמש התקשרו עכשיו:

דוש מקלחת עם מים חמים מהדוד שמש
מגבות אמבטיה לאחר מקלחת בדוד שמש

מתי צריך לבדוק את תקינותו של הפלאנג'

חשוב לבדוק את תקינותו של הפלאנג' מדי שנה בכדי לוודא שאין כל נזילה של מים ולצמצם את הוצאות החשמל. יתרה מכך, על ידי בדיקה קבועה של מצב הפלאנג' ניתן לאתר נזילות מבעוד מועד ולחסוך החלפה של תשתיות יקרות בעתיד. משום כך, רבים מהישראלים בוחרים בחברת אבידור לתחזוקה קבועה של הפלאנג'.

מדוע כדאי לבחור בחברת אביאור?

לחברת אביאור יש ניסיון של שנים והיכרות עם מגוון של דודי שמש והחשמל הנפוצים במדינת ישראל. הצוות המקצועי של החברה מתמחה בתיקון של נזילה מהפלאנג' ודואג ליצירת תושבת אולטימטיבית למערכת החימום החשמלי והסולארי כאחד. בנוסף, מספקת החברה אחריות מלאה ברכישה של פלאנג' לדוד חדש.

לקוחות ממליצים