התקנת דוד חשמל

אביאור מרכז הדודים

שירות מהיר בבית הלקוח

אביאור מרכז הדוודים מעניקים לכם שירות מהיר ביותר בבית הלקוח

שירות מקצועי ואמין

השירות שלנו מקצועי וניתן ע"י צוות טכנאים מסור ואדיב

מחירים הוגנים ותחרותיים

באביאור מרכז הדוודים המחירים הוגנים ותחרותיים במיוחד!

התקנת דוד חשמל מהווה את התשתית החשובה ביותר בכל דירה והדרך של מרבית הישראלים ליהנות ממקלחת חמה בעונת החורף. יחד עם זאת, חשוב לשים לב לאיכות ההתקנה, למקצועיות של כל מתקין ולניסיון של כל חברה. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על התקנת דוד חשמל בדירה הבאה שלכם.

התקנת דוודים על פי דרישות החוק

על פי החוק הישראלי, לא כל אחד יכול להתקין דוד חשמל ויש צורך בידע רב ובהסמכה מתאימה. משום שנדרשת הבנה במערכת החשמל הביתית ויכולת לקרוא מגוון של תרשימים הנדסיים, רק טכנאים מוסמכים יכולים לבצע התקנה איכותית ועבודה מקצועית. אצלנו באביאור מרכז הדוודים תוכלו לקבל שירותי התקנה וכן תיקון דודי חשמל מקצועיים ושירות אישי וחם!

מים חמים בדודי שמש מהדוש מקלחת

לשיחה חוזרת השאירו פרטים

התקנת דוודים על פי דרישות היצרניות המובילות בתחום

חשוב שכל התקנת דוד חשמל תבוצע ביחד עם התקנה של טיימר. שעון עצר זה, מאפשר לכם לקבוע מראש לכמה זמן להדליק את הדוד ויעניק לכם שקט נפשי וחסכון רב. יתרה מכך, כיום חלק מהדודים מגיעים עם אפשרות להדלקה וכיבוי מרחוק בעזרת אפליקציה ייעודית.

דוש מקלחת עם מים חמים מהדוד שמש
מגבות אמבטיה לאחר מקלחת בדוד שמש

התקנת בידוד מתאים לכל דוד חשמל

מכיוון שכל דוד חשמלי מצריך מעטפת בידוד מתאימה, כדאי לשלב בידוד מחומרים איכותיים ולהקפיד על עבודה מיומנת. כדאי לציין שבידוד זה מתייחס גם לדוד עצמו, אך גם למערכות החשמל והמים אשר מובילות אל הדוד. כך, ניתן לוודא שהוא יהיה עמיד לאורך כל עונות השנה ויעמוד באקלים הישראלי.

חברת אביאור – חברת מקצועית להתקנת כל סוגי הדוודים

חברת אביאור מציעה שירות של התקנת דוד חשמל ושמש ברמה הגבוהה ביותר ועל פי התקנים המחמירים ביותר. חברתנו דוגלת בשקיפות מלאה, מעניקה הצעת מחיר הוגנת ודואגת להתאים את הדוד לצרכים האמיתיים של כל דירה. בנוסף, חברתנו מאפשרת לכם ליהנות ממאיץ איכותי אשר מספק חימום מהיר, במינימום זמן.

לקוחות ממליצים