התקנת דודי שמש

אביאור מרכז הדודים

שירות מהיר בבית הלקוח

אביאור מרכז הדוודים מעניקים לכם שירות מהיר ביותר בבית הלקוח

שירות מקצועי ואמין

השירות שלנו מקצועי וניתן ע"י צוות טכנאים מסור ואדיב

מחירים הוגנים ותחרותיים

באביאור מרכז הדוודים המחירים הוגנים ותחרותיים במיוחד!

התקנת דודי שמש בישראל הפכה למוצר חובה בכל בית בישראל, גם בבנייה החדשה היא בגדר חובה כחלק מטופס 4 לאכלוס. זה מאפשר לנו לנצל את השמש רוב ימות השנה, וגם לחסוך בהוצאות חשמל.

התקנה דוד שמש כוללת מספר אלמנטים כגון: צנרת, מעמד וכד'.כאשר מתקינים דוד שמש בגג יש לוודא שקיים בו מקום, לא יהיה ניתן להתקין דוד שמש בגגות שכבר צפופים ע"י דודי שמש רבים מידי או שמלאים בחפצים גדולים,כל אלו עלולים לסכן את הטכנאי המתקין. לעתים בדירות מסוימות אין גישה להתקנת הצנרת. על כן נדרשת בדיקה של בעל מקצוע והכנה מוקדמת בטרם ביצוע ההתקנה.

התקנת דוד חדש

כחלק חשוב בהתקנת דודי שמש, יש צורך בהתאמה אישית של נפח הדוד לפי מספר הנפשות בבית שלכם ובכמות השימוש הממוצעת לכל נפש. הדודים הנמכרים כיום בשוק נעים בין 80 ל-200 ליטר. בדוד שמש התקנה כרוכה במספר פעולות ומספר חלקים המרכיבים את המערכת כולה. על כן יש חשיבות רבה לנושא המחיר שכן הוא משתנה בין החברות אך מה שקובע בעיקר הוא סוג הדוד, סוג החומר שממנו הוא מיוצר, נפח, קולט לדוד, וצנרת. מרכיבים אלה משפיעים על המחיר בעיקר אך מחיר נמוך ממחירי השוק עלול לעלות לכם באיכות המוצר ואורך חייו.

דוש מקלחת עם מים חמים מהדוד שמש

לשיחה חוזרת השאירו פרטים

התקנת דוד חדש

חברת אביאור – מרכז הדודים הינה חברה ותיקה ומנוסה בהתקנה וכן תיקון דודי שמש וחשמל מכל סוג לבית ולתעשייה. ניסיונה הרב של החברה, מעל 20 שנה מאפשר לכם להנות משירות איכותי, מקצועי ואמין תוך מתן פתרונות יעילים לאספקת מים חמים לפי מספר הנפשות ובהתאמה אישית לכל לקוח ולשביעות רצונו.

התקנת דודי שמש הינה פעולה מורכבת הדורשת דייקנות מקצועית ורמה גבוהה במיוחד. באביאור – מרכז הדודים, ישמחו להעניק לכם שירותי התקנה של מערכות מים חמים מכל סוג במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים. על מנת שתוכלו להנות משירות איכותי והתקנה מקצועית, הנכם מוזמנים להתקשר לחברה או להשאיר הודעה באתר ויחזרו אליכם בהקדם:

מגבות אמבטיה לאחר מקלחת בדוד שמש
ברווז גומי צהוב במקלחת עם מים חמים מהדוד שמש

עלויות התקנה

המחיר של התקנת דודי שמש יהיה תלוי בסוג המיקום בו יותקן הדוד. במקרה ומדובר בגג רעפים לדוגמה, המחיר עלול להיות יקר יותר, וככל שמיקום ההתקנה מורכב ומסובך כך העלויות יהיו בהתאם. מעבר לכך, המחיר יהיה מותאם גם לעבודת ההתקנה וכל מה שכרוך בה. במידה ולא הותקן לכם דוד שמש מעולם, יהיה על המתקין להוסיף לדודה שמש גם קולט לדוד, מעמד וצנרת. עלות ההתקנה תקבע בהתאם למיקום ולציוד הנדרש להתקנה, כמובן שעלות ההתקנה תהייה מורכבת גם ממרחק מיקום ההתקנה מהדירה.

לקוחות ממליצים