בניגוד לדודי חשמל בהם המים מתחממים על ידי גוף חימום ייעוד בדודי השמש חימום המים מבוסס על אנרגיית השמש. העיר רחובות כמו ערים רבות אחרות בארץ נהנות רוב השנה מימים שטופי שמש רוב ימות השנה ולכן דודי שמש הם פתרון מושלם על מנת לצלם את האנרגיה הטבעית על מנת לספק עבורנו מים חמים. דודי שמש מספקים לנו פתרון חסכוני, ירוק ובטוח לשימוש ולכן חשוב לתקין דודי שמש ברחובות ובשאר אזורי הארץ.

התקנת דודי שמש ברחובות

איש לא יכול כיום להסתדר בלי דוד שמש בביתו, היום זה כבר מוכח כי התקנת דודי שמש ברחובות היא החלטה חכמה וחסכונית מאוד מהסיבה הפשוטה שהוא חוסך בעלויות גבוהות של חשמל הודות להפיכה של האנרגיה הסולארית לאנרגיית חום. התקנת דוד שמש היא השקעה לטווח הרחוק לכן חשוב מאוד שהדבר יבוצע על ידי טכנאי דודי שמש מקצועי, אמין ומורשה ויש לוודא כי הדוד ואביזריו המשלימים נושאים תו תקן איכות ומגיעים עם אחריות על מנת להבטיח עמידות לטווח זמן הרחוק.

דודי שמש מתקינים רק חברת אביאור

התקנת דודי שמש ברחובות עם חברת אביאור מרכז הדודים יבטיח לכם התקנה איכותית ובטוחה בשילוב עם שירות מקצועי, יעיל ומהיר. אביאור הינה חברה להתקנת דודי שמש מורשית אשר משווקת ומתקינה דודי שמש מטעם חברות מובילות בארץ כמו אמישראגז, כרומגן, טל סחר ועוד. אנו מעסיקים צוות מתקינים מקצועיים ומנוסים שיבצעו עבורכם את התקנה בהתאמה אישית וידאגו לטיפול שוטף בתקלות שונות בדוד השמש.

שירות תיקון דודי שמש ברחובות

כחלק משירותי חברתנו אנו מעניקים שירותי תיקון דודי שמש ברחובות ומספקים חלפים ואביזרים מקוריים ואיכותיים עבור דודי שמש. אנו זמינים רוב שעות היממה ותוכלו ליהנות משירות תיקון דודי שמש עם מענה מהיר. אביאור מציע ללקוחותיו את המחירים המשתלמים וההוגנים ביותר עבור התקנה ותיקון דודי שמש ברחובות. לפרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר אלינו נייד: 050-8774555 או 1-800-350-660