העיר ראשון לציון השוכנת באזור חם רוב ימות השנה דודי שמש מהווים פתרון יעיל וחסכוני באנרגיה ובהוצאות רבות בכל הקשור לצריכת מים חמים לשימושים פרטיים ומסחריים כאחד. בבחירת דודי שמש בראשון לציון המחירים מושפעים באופן ישיר מאיכות התפקוד שלהם ומסוג חומרי הגלם מהם הם מיוצרים.

התקנה ותיקון דודי שמש בעיר ראשון לציון

מחירם של דודי שמש מושפע מהאלמנטים הטכניים כמו: נפח דוד השמש וכמות המים שהוא מכיל, מיקום ההתקנה שלו אצל הלקוח, סוג המערכת כולל קולט אחד או זוג בגדלים שונים, דרישות מיוחדות בעת התקנת הדודים והמערכות עצמן כמו פירוק וסילוק הדוד הישן, התקנת מערכות נלוות כמו חסכמים וברזי אל-חוזר ועוד.

עבור תיקון דודי שמש בראשון לציון, יש משקל רב בהחלטה של בחירת טכנאי דודים. ראשית, עליכם לבחור בטכנאי אשר יש עליו חוות דעת מלקוחות באינטרנט ומחברים, לשאול את הטכנאי על הכשרתו וניסיונו. שנית, בררו את הנושא של אחריות הניתנת על ידי הטכנאי. האם ישנה אחריות על הובלת הדודים? מה תקופת האחריות? איזה שירותים ניתנים במסגרת האחריות? וכו'. בנוסף, חשוב לבדוק את המחיר. ישנם טכנאים שגובים עבור בדיקה תשלום, גם אם הדוד נמצא תקין. לכן יש לבדוק את נושא המחיר. המחיר יעיד על איכות התיקון ו/או השירות. ולבסוף, בכל תיקון ו/או החלפת דוד שמש , יש לוודא שלא הוחזרו למערכת חלקים ישנים. ושהחלפים שהוחלפו הנם מקוריים בעלי תו תקן ונושאים אחריות יצרן + התקנה.

חברת אביאור דוודים בראשון לציון

אנו חברה להתקנה, תיקון דודי שמש בראשון לציון, מהמובילות בארץ. החברה בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה, ומבצעת את עבודתה תוך הקפדה מקצועית ובהתאם לשביעות הרצון של הלקוח. אביאור – מרכז הדוודים, מספק לכם בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים המעניקים לכם שירות מקצועי ואיכותי ובעיקר מאמין. כחלק משירותי החברה, תוך שימת דגש על איכות השירות ואיכות מוצריה, אביאור- מרכז הדוודים, יאבחנו כל תקלה וכל בעיה ויעניקו לכם פתרונות חימום איכותיים אשר לא בהכרח קשורים בהחלפת הדוד או הקולט וניתנים לתיקון מהיר אמין ואיכותי לשביעות רצון הלקוח.

מוזמנים ליצור עמנו קשר

בכל תקלה דוד שמש ו/או חשמל אביאור- מרכז הדוודים ישמחו לתת לכם מענה מקצועי ושירות איכותי במחירים שווים לכל כיס.

טלפון: 1800-350-660 נייד: 050-8774555

שירות התיקונים כולל בתוכו:

בכל הגעה שלנו אל הלקוח לשם כל מטרה או תיקון דודי שמש בראשון לציון תקבלו גם:

אקסטרה של שירות מעולה ללא עלות! תרמוסטט חדש + ניקיון הדוד והקולטים מהאבנית שהצטברה + אחריות על העבודה.

050-8774555 או 1800-350660