ישנם מספר סוגים שונים של דודי שמש, מציאת דוד שמש איכותי וחסכוני יכול להביא לחיסכון ענק בצריכת החשמל, לכן כאשר אנו מחפשים לקנות דודי שמש בבת ים חשוב מאוד לדעת את ההבדלים בין סוגי הדוודים ולהתאים את דוד השמש ללשטח בבית/ בניין, חברת אביאור דודי שמש מתמחים ובעלי ניסיון רב בהתקנת וכן תיקון דודי שמש באזור בת ים והסביבה.

התקנה ותיקון דודי שמש בבת ים

בת ים הינה העיר הדרומית לעיר תל אביב- יפו ומתגוררים בה כ- 130,000 בני אדם. אנו באביאור מרכז הדוודים צברנו שם ומוניטין באזור בת ים ואנו מכירים את השטח, מבנה הבניינים וכו'. אם אתם מחפשים חברה להתקנת דודי שמש בבת ים חשוב מאוד לבדוק עם החברות השונות את המפרטים הטכנים של דוד השמש כמו: מה גודלו וכמה מים יכול להכיל, מה מספר הקולטים ומה הם האמצעים לחסכון במים וכן בנוסף הצעות המחיר השונות שתקבלו מחברות להתקנת דודי שמש בבת ים יהיו מושפעת גם מהשירותים הדרושים בכל התקנה כמו פירוק וד שמש ישן במקרה הצורך וכן התקנת ברזי אל חזור ומכשירי חיסכון במים וחשמל וכו'.

כיצד לבחור טכנאי דודי שמש בבת ים?

  • ממליצים – לכל עיר יש את סגנון הבנייה שלה, חשוב מאוד להעסיק מתקין דודי שמש שמכיר את תנאי הבנייה ועבד בעבר באזורכם, לשם כך, תבקשו המלצות מחברים ובני משפחה שהתקינו דוד שמש וגרים בבת ים.
  • ניסיון ומקצועיות – על מנת להתקין דוד שמש שיחזיק לשנים ללא תקלות, חשוב שמתקין דודי השמש שלכם יהיה בעל ניסיון והכשרה מקצועית.
  • אחריות מוצר – ישנם הרבה חברות להתקנת דודי שמש שלא נותנות אחריות על מוצריהם, חשוב מאוד לבדוק האם ולכמה זמן האחריות וכן את מכסה האחריות.

 

התקנה ותיקון דודי שמש בבת ים עם אביאור מרכז הדוודים

חברת אביאור מרכז הדוודים הינה החברה המובילה בתחום התקנה וכן תיקון דודי שמש בבת ים והסביבה, אנו פעילים כבר למעלה מ- 20 שנה ומעסקים רק עובדים עם ניסון מקצועי מוכח. אנו מבצעים את העבודה תוך הקפדה מלאה על כל פרט ופרטו מבצעים את עבודתנו ביסודיות.

לפרטים נוספים והצעת מחיר חייגו אלינו –1-800-350-660 נייד: 050-8774555