מי שנתקע ללא מפתח מחוץ לדלת של הבית כיוון שהדלת נטרקה מהרוח או מכל סיבה אחרת, מבין את הצורך המיידי של הגעת מנעולן בקריות. ברוב המקרים עקב הלחץ מחפשים מהר מנעולן מיומן בהמלצה של קרובי משפחה, או חברים שהוא סייע להם בעבר.

מנעולן אמין

התכונה החשובה של המנעולן היא שהוא יהיה אמין ובעל ניסיון רב. כאשר מקבלים על מנעולן בקריות חוות דעת חיובית פונים אליו. הוא מבצע את העבודה במלוא האחריות וגובה מחיר סביר עבור העבודה ועבור החלפים החדשים שהוא התקין בדלת זו.

קריאת שירות למנעולן

כאשר מתקשרים למנעולן בקריות, הוא עושה כל שניתן כדי להגיע במהירות לדירה ולסייע ללקוחות. אם מדובר בצילינדר הוא מנסה לפרוץ אותו בשיטות מתוחכמות שונות וברוב המקרים הוא מצליח בכך.

יש גם מקרים אחרים שבהם אין לו ברירה אלא לפרק את הצילינדר ולהרכיב צילינדר חדש, כדי לפתוח את הדלת לרווחה. הדברים הללו קורים בדרך כלל כשהצילינדר הנוכחי הוא שחוק ולכן ההמלצה של איש המקצוע היא להחליף את הצילינדר כדי שלא יקרה שוב מצב של נעילת הדלת.

מנעולן בקריות מכיר את כל סוגי הדלתות וכל סוגי הצילינדרים הקיימים ולכן הוא מבצע עבודה קפדנית ועם המון סבלנות כדי לסייע ללקוחות. יש מקרים שבהם תוך פרק זמן קצר הוא פותר את הבעיה ובפעמים אחרות הדבר לוקח זמן רב ובסופו של דבר הוא מוצא את הפתרון המתאים ביותר לתקלה שהתרחשה.

נעילה של המכונית

במכוניות החדשות, הדלתות ננעלות מהר מאד ולכן כל נהג חייב לקחת אתו את המפתחות כשהוא יוצא מהרכב ולא להשאיר אותן בסוויץ או בקדמת המכונית כיוון שאם מתבצעת נעילה, אין אפשרות להיכנס לאוטו. אך אם נוצרת תקלה כזו קוראים למנעולן בקריות והוא מבצע פתיחה של החלון או של הדלת באמצעות מכשור מתוחכם שקיים ברשותו.

ברוב המקרים הוא מצליח לבצע פתיחה מהירה של הדלתות ולשמחתו של הנהג, הוא מוציא את המפתחות כדי שימשיך בנסיעה.

נעילה של ילדים באוטו

אחד הדברים המפחידים שעלולים לקרות לכל נהג הוא שהרכב ננעל והילדים נותרים באוטו. אם מדובר בילדים קטנים שקשורים בכיסא הבטיחות שלהם, הם אינם מסוגלים לפתוח את הדלת או את החלון ולכן רק מנעולן בקריות מסוגל להציל את המצב ולפתוח במהירות את הדלת, כדי לשחרר את הילדים. הדבר קורה גם לא אחת עם בעלי חיים שנשארים תקועים באוטו.