השימוש בדודי שמש הפך לפופולארי ושכיח בשנים האחרונות, הודות ליתרונות הרבים של דודי השמש ניתן ליהנות ממים חמים לאורך כל שעות היממה, במיוחד בימי הקיץ החמים,  מבלי להפעיל את הדוד ולחכות למים החמים.

התקנות דודי שמש

סוגי התקנות דודי שמש

קיימים שני סוגי התקנות דודי שמש על גגות בתים. סוגים אלה כוללים:

התקנת דוד שמש על גג פרטי- התקנת דוד שמש על גג פרטי היא התקנת שונה מאשר התקנת דוד בבניין משותף. בהתקנה זו אין צורך בהסכמה של דיירי הבניין על מנת להתקין את דוד השמש.

התקנת דוד שמש בבניין משותף- בהתקנת דוד שמש בניין משותף יש צורך בהסכמה של הדיירים על מנת להתקין את דוד השמש.

התקנת דודי שמש על גג פרטי

בשונה מהתקנת דודי שמש בבית משותף, כדאי לעשות התקנת דודי שמש על גג פרטי באמצעות איש  מקצוע מנוסה אשר יתקין את הדוד ואת קולטי השמש בצורה הנכונה, בהתאם לנפח דוד השמש וסוג הגג. בעת ההתקנה על איש המקצוע לקחת בחשבון את זוויות קולטי דוד השמש, נפח הדוד, גודל הדוד עצמו ועוד. ככל שהגג ישן ורעוע יותר כך המחיר של התקנת דודי שמש גבוה יותר. התקנת הדוד כוללת, מעבר לקולטים והדוד, מעמד וצנרת. באביאור מרכז הדוודים תוכלו למצוא אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים שיתקינו את דוד השמש שלכם. בנוסף לכך, תוכלו ליהנות משירות איכותי, אמין ומקצועי בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

התקנת דודי שמש על גג פרטי עם חברת אביאור דוודים

עומדים בפני התקנת דוד שמש על גג פרטי ומחפשים חברה מנוסה ומקצועית להתקנה? עם אביאור מרכז הדוודים תוכלו לקבל התקנה מקצועית תוך התאמה לצרכים האישיים שלכם. לאביאור ניסיון של מעל עשרים שנה בתחום התקנת דודי השמש על גדות פרטיים וגגות בתים משותפים. בנוסף לכך, תוכלו ליהנות משירות מקצועי, אמין ואיכותי בכל שאלה או בעיה שאתם נתקלים בה.

 לקבלת הצעת מחיר להתקנת דודי שמש על גג פרטי התקשרו לאביאור מרכז הדוודים בטלפון 1-800-567-890, 050-8774555

סגירת תפריט